Již od roku 2011 poskytujeme IT služby po celé ČR i v zahraničí. Za náš úspěch může přehled o aktuálních trendech v informačních technologiích i o jejich možnostech a vývoj cloud aplikací. Spolupracujeme s živnostníky, firmy čítajících od 2 do 100 zaměstnanců, ale i korporacemi, kde se denně podílíme i na běžné provozní správě jejich firemního IT. Posuzujeme klady a zápory všech alternativ, co dnešní svět nabízí a tím dokážeme skloubit klasická IT řešení i rozvíjející se cloudové služby. Vlastním rozhodnutím začíná cesta, která počíná:

Návrh řešení

Informační technologie jsou každým dnem jiné. Není to tak dlouho, co si firmy i osoby podnikající byly nuceni pořídit vlastní servery ale dnes to již není úplně nutné. Cloud – pojem, trend? Gigantické firmy poskytují i menším firmám služby, které byly dříve dostupné jen velkým korporacím. Na druhou stranu i standardní on premise (vlastní) řešení má své opodstatnění, dokonce i v dnešní době.

MCTS dokáže na základě analýzy klady i zápory obou variant a navrhuje řešení, které je pro zákazníky vyvážené z pohledu funkcionalit, ceny, bezpečnosti i užitné hodnoty.

Chcete-li konzultovat Vaše aktuální potřeby nebo máte konkrétní požadavek na přípravu návrhu ICT řešení, kontaktujte nás.

Migrace do cloudu

Jakékoli rozhodnutí, jestli cloud od Amazonu, Microsoftu, Googlu, nebo jiných externích poskytovatelů, vítáme. Data se však sami nepřenesou a jejich vlastní migrace není úplně jednoduchá záležitost. Dobrá zpráva,

Migraci dat můžeme provést za Vás!

Součástí migrace mohou být poštovní služby s převodem jednotek až stovek poštovních schránek, kalendářů i kontaktů Vašich zaměstnanců, ale může to být i zálohování důležitých dat, stejně jako přechod kompletně na cloudovou infrastrukturu.

Instalace software

Žádná firma se nespokojí s čistě nainstalovaným operačním systémem. Od toho existují aplikace, ať už využívají databáze a je nutné je integrovat do jednotlivých prostředí nebo je to „pouze“ o naklikání, vždy je potřeba udělat zálohu, otestovat verzi a následně pustit do světa. V mnoha případech se tak neděje a osoby zodpovědné za instalaci jsou následně překvapeni, že aplikace nefunguje korektně. Proto jsme usoudili, že firmám nabídneme instalaci software, jeho aktualizaci a s tím spojené licenční a administrativní činnosti.

Můžeme převzít zařízení ve Vašem běžícím prostředí. Máme zkušenosti s mnohaletou komplexní správou infrastruktury a koncových stanic. I v cloudu pro zákazníky můžeme provádět potřebné činnosti, aby se mohly soustředit na vlastní podnikání.