Projekt

  1. Standardně řešíme projekt jako celek. Začínáme osobní schůzkou a obhlídkou místa. Navrhneme trasy rozvodů a počty zařízení.
  2. Následuje nabídka z naší strany a odsouhlasení všech prvků z vaší strany.
  3. Projekt začíná, probíhá instalace metalických a optických sítí, proměření sítí, instalace prvků, správné nastavení a zkouška funkčnosti.
  4. Projekt je u konce, proběhne kontrola od klienta a předání díla.
  5. Následně je vypracována dokumentace všech zařízení včetně plánu s půdorysem.

Metalické sítě

Na všechny metalické rozvody dáváme systémovou záruku 30 let, proto vybíráme komponenty, které jsou schopny tyto parametry dodržet.
Metalické sítě proměřujeme certifikačním měřákem Wire Expert 4500, který poskytuje nejpokročilejší certifikace kabelů pro všechny standardy: třída D/E/EA/FA, kategorie 5e/6/6A a nově navržené CAT8 i standardy ISO Class I a Class II.

Optické sítě

Po navržení trasy pro optickou síť začínají výkopové práce. Do výkopu položíme mikrotrubičky s dalšími rozvody a zasypeme. Následně zafoukáme optické kabely do mikrotrubiček. Teď máme připraveno na svařování optických kabelů. Standardně kabely zakončíme do optické vany. Novou optickou síť proměříme OTDR měřákem s 1 km dlouhým předřadným vláknem. Tento měřák dokáže změřit útlum na trase.

Z měření metalických a optických sítí vygenerujeme protokoly v PDF.